پهنای باند اختصاصی

 

پهنای باند اختصاصی، بر خلاف سرویس های ADSL پس از بررسی و امکان سنجی از سوی کارشناسان فنی، در سریعترین زمان ارائه می شود. در این روش نیازی به فرایند های زمانبر مراکز مخابراتی نیست و سرویس پس از نصب تجهیزات راه اندازی و ارائه می شود. این سرویس ها بر خلاف اینترنت ADSL که به شدت به کیفیت و کشش خط کاربر مرتبط می باشد، از کیفیت بالایی بر خورد بوده و سرعت دانلود و آپلود آن برابر می باشد و محدودیت ندارد. بنابراین سازمان ها، شرکت های دولتی و خصوصی، بانک ها، مراکز درمانی، مجتمع های آموزشی و مدارس، دانشگاه ها و کسب و کار های آنلاین به سادگی می توانند از این سرویس ها تا سرعت 100مگابیت بر ثانیه استفاده نمایند

پهنای باند اختصاصی، یکی از خدماتی است که صبانت به عنوان خدمات سازمانی ارائه می دهد. این شرکت به عنوان یکی از پر ظرفیت ترین و پایدارترین ارائه دهندگان خدمات پهنای باند اختصاصی است. صبانت با بهره گیری از بروزترین تجهیزات و کارشناسان زبده، پایداری بینطیری را در خدمات پهنای باند خود ارائه می دهد.

خصوصیات پهنای باند اختصاصی صبانت
  • پایداری ارتباط به همراه تضمین کیفیت
  • امکان استفاده مداوم از خدمات اینترنت با سرعتی ده ها برابر خدمات ADSL
  • پاپ سایت های متعدد برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مشتریان
  • ارائه نرم افزار های مانیتورینگ جهت کنترل پهنای باند مصرفی
  • تیم فنی متخصص و متعهد جهت ارائه پشتیبانی مطلوب بصورت 24 ساعته
  • استفاده از با کیفیت ترین تجهیزات ارتباطی روز دنیا
  • ارائه سرعت متقارن ( سرعت آپلود و دانلود برابر است )
  • حفظ امنیت داده ها و اطلاعات مشتریان
  • هزینه های کاملا مقرون به صرفه
  • امکان سفارش پهنای باند بصورت اقتصادی
پهنای باند اقتصادی

بصورت طبیعی، با توجه به کیفیت و سرعت بالا و تجهیزات گران قیمتی که در ارائه پهنای باند اختصاصی استفاده می شود، هزینه آن نسبت به اینترنت ADSL بیشتر می باشد. صبانت جهت کاهش هزینه های مشترکین و رفاه حال ایشان، در کنار ارائه پهنای باند اختصاصی، خدمت جدیدی را با عنوان پهنای باند اقتصادی (پهنای باند اختصاصی و اقتصادی ) ارائه نموده است. پهنای باند اقتصادی از ساعت 7 الی 19 با سرعت خریداری شده و از ساعت 19 الی 7 صبح روز بعد با نصف سرعت خریداری شده ارائه می شود و هزینه آن به مراتب کمتر می باشد. با توجه به اینکه معمولا ساعت کاری و اداری تا قبل از ساعت 19 به اتمام می رسد، این سرویس بسیار مقرون به صرفه و مناسب از نظر اقتصادی می باشد. پهنای باند اقتصادی، تمام ویژگی های پهنای باند اختصاصی را دارا می باشد.

تعرفه ها

برای استعلام تعرفه ها می توانید با واحد فروش سازمانی به شماره 02188221867 یا 90002035 داخلی 121 تماس یا از طریق واتساپ زیر در ارتباط باشید:

09227005152

درخواست امکان سنجی

برای بررسی امکان ارائه پهنای باند اختصاصی، نیاز به امکان سنجی دارید. امکان سنجی از طریق ارائه آدرس انجام می شود. در برخی موارد کارشناسان از روی نقشه، امکان ارائه سرویس را بررسی می کنند و در برخی موارد هم نیاز به حضور فیزیکی در محل می باشد. امکان سنجی صبانت هیچ گونه هزینه ای ندارد و در زمان درخواست مبلغ 100.000 تومان بصورت بیعانه دریافت می شود که در صورتیکه که نتیجه امکان سنجی مثبت باشد، از هرینه سرویس انتخابی مشترک کسر می شود و در صورتی که امکان سنجی منفی باشد، این هزینه به مشترک مسترد میگردد. لطفا برای درخواست امکان سنجی، فرم زیر را پر کنید:

لطفا مشخصات شخصی خود را وارد نمایید(ضروری)
لطفا شماره تلفن ثابت خود را همراه با کد شهر وارد نمایید
در صورتی که نتیجه امکان سنجی منفی باشد، این هزینه عودت داده می شود.