تعرفه های پنل های پیامکی

در کمتر از 1 دقیقه می توانید شروع به ارسال پیامک کنید

 

برای مشاهده توضیح هر ماژول، کلید ماوس را روی آن برده و نگه دارید.

امکانات اولیه پنل برنزی پنل نقره ای پنل طلایی پنل الماس
ارسال پیامک تکی متن خود را تایپ و شماره گیرنده را مشخص کنید، سپس کافیست گزینه ارسال را انتخاب نمایید، طی چند ثانیه پیامک شما رسیده است.
ارسال پیامک انبوه بانک شماره های خود را به صورت دستی، فایل اکسل یا تکست بارگذاری کنید و پس از تایپ متن پیامک و انتخاب گزینه ارسال، پیامک شما به دست مخاطبان می رسد.
پیامک صوتی تکی متن خود را تایپ (توسط سیستم مبدل، متن بصورت اتوماتیک به صوت تبدیل می شود) یا فایل صوتی خود را بارگذاری کنید و شماره گیرنده را مشخص کنید، سپس کافیست گزینه ارسال را انتخاب نمایید، طی چند ثانیه با شماره گیرنده تماس گرفته می شود.
پیامک صوتی انبوه متن خود را تایپ (توسط مبدل، متن بصورت خودکار به صوت تبدیل می شود) یا فایل صوتی خود را بارگذاری کنید و بانک شماره های خود را به صورت دستی، فایل اکسل یا تکست بارگذاری کنید، سپس کافیست گزینه ارسال را انتخاب نمایید، طی چند ثانیه با شماره های گیرنده تماس گرفته می شود.
گزارش پیامک های ارسالی پس از ارسال پیامک به صورت تکی یا انبوه، گزارش پیامک های ارسالی خود را با دریافت یک فایل اکسل شامل شماره تماس و وضعیت پیامک (ارسال شده، لیست سیاه مخابراتی، رسیده به گوشی) خواهید داشت.
بازگشت اعتبار پیامک های ارسال نشده به صورت خودکار هزینه پیامک های ناموفق به حساب شما بازگشت داده می شود.
دریافت پیامک در صورتی که شخصی که پیامک شما را دریافت کرده به آن پاسخ دهد، پاسخ وی در قسمت پیامک های دریافتی نمایش داده میشود. لازم به ذکر است پیامک دریافتی هیج هزینه ای ندارد
ارسال پیامک به خارج از ایران امکان پیامک اطلاع رسانی به خارج از ایران در این سامانه وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید
جذب مشتری پنل برنزی پنل نقره ای پنل طلایی پنل الماس
ارسال بر اساس استان، شهر، محله، منطقه و حتی آدرس استان، شهر، محله، منطقه و حتی آدرس مورد نظر خود را انتخاب و متن پیامک را تایپ کنید و طی چند ثانیه پیامک خود را به بانک شماره های هدف ارسال کنید.
ارسال بر اساس مشاغل به تفکیک استان صنف یا شغل مورد نظر خود را انتخاب و متن پیامک را تایپ کنید. شما می توانید حتی مشاغل را بر حسب استان انتخاب نمایید و طی چند ثانیه پیامک خود را به بانک شماره های هدف ارسال کنید.
ارسال به کد پستی همراه اول و ایرانسل تمامی شماره های موبایل را بر اساس 9 رقم کد پستی در اختیار شما می گذاریم، شما میتوانید با وارد کردن 1 الی 9 رقم کدپستی، محله هدف خود را برای ارسال پیامک مشخص کنید، هرچقدر تعداد ارقام بیشتری از کدپستی را مشخص کنید، محله و منطقه کوچکتری را هدف قرار خواهید داد.
ارسال پیامک از روی نقشه نقشه ی شهر های بزرگ از جمله تهران، مشهد، اصفهان، کرج، تبریز، شیراز، اهواز، قم، رشت، کرمان، یزد، ارومیه، کرمانشاه، اراک، زنجان، اردبیل و بندر عباس در اختیار شما است، تا بر روی نقشه محله مورد نظر خود را انتخاب و تعداد شماره مورد نظر خود را مشخص کنید سپس متن پیامک را تایپ و ارسال خود را انجام دهید. با استفاده از این امکان و از روی نقشه می توانید به راحتی به هر قسمت دلخواه یک شهر ارسال پیامک داشته باشید
ارسال آنلاین بر اساس لحظه حضور (BTS) در این سرویس پیامک‌ها به ‌صورت هدفمند، به افرادی که در موقعیت مکانی مورد‌نظر شما حضور دارند یا در‌حال تردد هستند ارسال می گردد. در این روش امکان فیلتر پیش شماره، تفکیک بر اساس سن و جنسیت، تفکیک بر اساس سیستم عامل موبایل (اندروید و IOS) و امکان ارسال به ساکنین یا رهگذران فراهم می باشد.
ارسال تدریجی به کمک این سرویس می‌توانید پیامک‌های خود را به تدریج به مخاطبان ارسال کنید. به عنوان مثال به 10 هزار شماره، هر روز 1000 شماره طی 10 ساعت و هر ساعت 100 شماره به جز روز های جمعه
نگهداری مشتری پنل برنزی پنل نقره ای پنل طلایی پنل الماس
دفترچه تلفن بسیار پیشرفته دفترچه تلفن به شما امکان ثبت شماره تماس به همراه مشخصات کامل (اختیاری) را می دهد، تا به سادگی و در هر زمانی اطلاع رسانی های خود را به لیست شماره خود ارسال کنید. شما می توانید با بارگذاری فایل اکسل، فایل تکست، کپی لیست شماره و ثبت مشخصات به صورت تکی، مشترکین خود را به دفترچه تلفن اضافه کنید. امکان ارسال پیامک بصورت اتوماتیک توسط نام اشخاصی که در دفترچه تلفن ذخیره شده اند وجود دارد
ارسال پیامک به دفترچه تلفن ارسال پیامک به دفترچه تلفن، دسترسی ارسال پیامک در لحظه را به مشترکین انتخابی یا گروهی خاص از مشترکین شما را در اختیارتان می گذارد.
ارسال هوشمند به دفترچه تلفن به کمک این سرویس، امکان استفاده از نام، نام خانوادگی و دیگر مشخصات افراد مشترک دفترچه تلفن شما، در متن پیامک ارسالی خواهد بود.
عضویت خودکار در دفترچه تلفن شما می توانید تنظیم کنید زمانی که مخاطب یک پیامک به خط شما ارسال کند، به صورت خودکار به دفترچه تلفن شما اضافه خواهد شد. همچنین می توانید تنظیم کنید اگرچه پیامکی ارسال کرد یا به چه خطی پیام ارسال کرد، توی چه گروهی دخیره شود.
پیامک مناسبتی و یادآوری پیامکی روز تولد، سالگرد ازدواج و.. مخاطبین خود را تنظیم می کنید و بر اساس هر مناسبت، متن پیامک ارسالی را درج می کنید، سامانه به صورت خودکار متون را بر اساس مناسبت ها برای مشترکین شما ارسال می کند.
پاسخ خودکار بر اساس پیامک دریافتی زمانی که مخاطب یک پیامک به خط شما ارسال کند، به صورت خودکار پیامکی که شما تنظیم کرده اید، ارسال خواهد شد. به عنوان مثال تنطیم می کنید هنگامی که مشتری عدد 3 را به شمارۀ 2000800 ارسال کند، اطلاعات حساب و تماس با ما ارسال خواهد شد
یادآوری زماندار با تنظیم یادآور زماندار، پیامک همانند آلارم موبایل عمل کرده و امکان تکرار یادآوری یکبار، روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه در ساعت خاصی به همراه تکرار پس از چند دقیقه و ساعت و غیر فعال سازی از طریق تلفن همراه را امکان پذیر می کند. به عنوان نمونه یادآوری پرداخت اجاره، پیامکی هر ماه ساعت 8 صبح به شما ارسال می شود.
پیامک سر رسید با استفاده از سرویس پیامک سر رسید، امکان تنظیم پیامکی با تکرار ارسال پس از تعداد روز، هفته، ماه و سال مورد نظر خود را به همراه تنظیم تاریخ خاتمه ارسال و ساعت ارسال را خواهید داشت.
گنجینه پیامک گنجینه پیامک، بانکی از متون پیامکی برای تبریک اعیاد، شهادت، تسلیت و... را در اختیار شما می گذارد.
تعامل با مشتری پنل برنزی پنل نقره ای پنل طلایی پنل الماس
ارسال زمانبندی با استفاده از این ماژول می توانید ارسال های زمان دار خود را در بازه زمانی یکباره، روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه انجام دهید.
لینک ترکر با سیستم هوشمند ردیابی لینک (Link Tracker) قادر هستید علاوه بر شخصی سازی متن پیامک برای هر شماره موبایل، لینک متن پیامک را نیز شخصی سازی و کوتاه کنید. پس از راه اندازی کمپین پیامکی، سرویس لینک ترکر گزارش کامل و تحلیلی از زمان مشاهده، موقعیت مکانی افراد، سیستم عامل و... را در اختیار شما قرار می‌دهد و با استفاده از آن میتوانید رفتار مخاطبان را تحیلیل و کمپین تبلیغاتی خود را بهینه کنید.
ارسال هوشمند با استفاده از این سرویس قادر خواهید بود با بارگذاری فایل اکسل به صورت هوشمند متن ارسالی را برای هر شماره موبایل شخصی سازی نمایید. به عنوان مثال فرض کنید مایل هستید که 100 پیامک با اسامی و اعتبار هر یک از کاربران خود را برای آنها توسط پیامک به صورت زیر ارسال نمایید :
 • آقای مهدی امامی اعتبار شما 12300 ریال می باشد.
 • خانم مریم اسدی اعتبار شما 245600 ریال می باشد.
ارسال هوشمند زماندار این سرویس دقیقا همانند ارسال هوشمند است با این تفاوت که میتوانید زمان بندی ارسال را برای ارسال های هوشمند خود انجام دهید.
ارسال متناطر این سرویس به شما این امکان را می دهد که برای هر شماره یک متن متناظر درنظرگرفته و یکجا ارسال نمایید.
ارسال متناظر زماندار این سرویس به شما این امکان را می دهد که برای هر شماره یک متن متناظر در نظر گرفته و به صورت یکجا به همراه زمان بندی ارسال نمایید.
نظر سنجی و قرعه کشی با استفاده از سرویس نظرسنجی می توانید یک سوال مطرح کرده و برای این سوال چندین گزینه متفاوت ایجاد نمایید، این سرویس امکانات زیر را نیز در اختیار شما می گذارد:
 • - از طریق این بخش میتوانید یک سوال مطرح کرده و برای این سوال چندین گزینه ایجاد نمایید.
 • هر گزینه میتواند شامل عنوان و کلیدواژه باشد ، مخاطبین پس از ارسال کلیدواژه به شماره مورد نظر در نظر سنجی شرکت می کنند.
 • پاسخ ها میتوانید گزینه های انتخابی توسط مخاطبین را به تفکیک مشاهده و گزارش گیری نمایید.
 • گزارش نظرسنجی را می توانید بر روی انواع نمودار (شامل میله ای، دایره ای، خطی، رادار، هرمی) مشاهده، تحلیل و بررسی نمایید.
 • قرعه کشی در بین شرکت کنندگان در نظرسنجی امکان پذیر است.
 • آزمون ساز پیامکی با استفاده از سرویس آزمون ساز، امکان برگذاری آزمون های پیامکی به صورت تستی با در نظر گرفتن زمان محدود و نمره منفی به همراه ارائه گزارش را خواهید داشت، کاربر با ارسال هر پاسخ، سوال جدیدی دریافت خواهد کرد و در پایان نیز نمره با در نظر گرفتن نمره منفی (اختیاری) ارسال می گردد.
  برگزاری مسابقه پیامکی از طریق این سرویس میتوانید یک یا چند مسابقه پیامکی راه اندازی کرده ، برای هر مسابقه چندین سوال در نظر بگیرید. هنگامی که کاربر کلیدواژه ای مشخص شده توسط شما را ارسال می کند مسابقه شروع شده و سوالات به ترتیب برای کاربر ارسال می کند. در انتها سیستم به صورت خودکار امتیاز پاسخ ها را جمع بندی کرده و امتیاز مخاطب را برآورده و ارسال می کند.
  تایید کد های دریاقتی و قرعه کشی با استفاده از این سرویس شما ابتدا کد های خود را توسط فایل اکسل در سامانه بارگذاری می کنید، در صورتی که کاربر یکی از این کدها را به سامانه ارسال کند، کد ارسال شده توسط شخص به همراه شماره موبایل وی در سیستم ذخیره می شود و پیغام تنظیم شده برای کاربر ارسال می گردد، همچنین در صورت ارسال کد اشتباه و تکراری نیز متن معین شده برای هر کدام ارسال خواهد شد. علاوه بر متن های کلی مذکور میتوان برای هر کد نیز یک پاسخ اختصاصی تعریف کرد. تمامی شماره موبایل ها و کدهای ارسال شده در سامانه ذخیره شده و به تفکیک قابل گزارش گیری می باشند. کاربرد این سرویس در بخش های مشابه زیر است: • ایجاد سامانه کد خوان ، کارت گارانتی ، کارت قرعه کشی و... • ایجاد سامانه پاسخ بر اساس کد، بدین شکل که کاربر با ارسال هر کد پاسخ مربوط به آن کد را دریافت می کند
  ارسال خودکار کد با استفاده از این سرویس ،امکان تنظیم کلیدواژه برای ارائه کدهای متفاوت را خواهید داشت، کاربرد این سرویس برای فروش شارژ، کد فعالسازی و... می باشد و می توانید از قبول شماره موبایل تکراری یا شماره موبایل خارج از دفترچه تلفن جلوگیری کنید.
  ارسال خودکار شماره از طریق این سرویس می توانید کلید واژه ای را تعیین کنید که کاربر با ارسال آن، یک شماره را دریافت نماید، شماره مورد نظر تولید خود سیستم است که از اعداد مورد نظر شما شروع و پایان می یابد و گام پرش آن را نیز می توانید تنظیم کنید.
  بررسی هوشمند پیامک های دریافتی از طریق این سرویس میتوانید یک فایل اکسل با اطلاعات مختلف در سامانه بارگزاری کرده سپس مخاطبین با ارسال کلیدواژه میتوانند این اطلاعات را به صورت یک پیامک دریافت نمایند. این سرویس بسیار مشابه ارسال هوشمند بوده با این تفاوت که با ارسال کلیدواژه توسط مخاطب پیامک هوشمند تولید و ارسال میگردد.
  امتیاز دهی این سرویس مشابه نظرسنجی است ولی برخلاف نظرسنجی که هر مخاطب میتواند فقط یک گزینه را انتخاب کند، در امتیاز دهی هر مخاطب میتواند به یک یا چند گزینه امتیاز دهد.
  پیامک اعتباری توسط این سرویس میتوانید برای هر یک از مخاطبین دفترچه تلفن خود اعتباری در نظر بگیرید و با ارسال پیامک برای هر یک از مخاطبین دفترچه تلفن، بابت هر پیامک هزینه ای از اعتبار آنها در پنل کسر نمایید. توجه داشته باشید، هزینه ای از تلفن همراه کاربر کسر نمی گردد و این هزینه صرفا برای مدیریت بودجه برای تبلیغات یا ارائه سرویسی که هزینه آن دریافت شده است قرار گرفته است.
  نوبت دهی به کمک این ابزار، از پاسخگویی، جستجو، مرتب کردن و ثبت نوبت ها در دفتر بی نیاز خواهید شد. کافی است ساعات و روزهای آزاد خود و همچنین فاصله زمانی بین هر نوبت را در سیستم ثبت کنید. مثلا شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 الی 20 و هر نوبت 30 دقیقه. اکنون سیستم بطور خودکار برای هر پیامی که با کلید واژه تعریف شده از سوی شما مواجه شود، یک نوبت (تصادفی یا ترتیبی) به مخاطب اختصاص خواهد داد. همچنین در صورت فعال کردن پیامک تایید، سیستم بعد از اعلام نوبت با ارسال پیامی دیگر از مخاطب می خواهد که نوبت اختصاص داده شده را تایید کند. در صورت تایید، نوبت وی ثبت می گردد و در غیر این صورت فسخ می گردد. همچنین می توانید با تنظیم سیستم زمان ویزیت را یک روز قبل به اطلاع مشتری برسانید. شاید برای مشتریان خود اعتبار در نظر گرفته اید. در این صورت هر بار که نوبت برای وی اختصاص داده می شود از اعتبارش کاسته شده و در صورت عدم اعتبار پیامک شارژ اعتبار ارسال می گردد.
  تحلیلگر و فیلتر پیامک این سرویس امکان تحلیل پیامک های دریافتی را در اختیار شما می گذارد، شما می توانید شروط مختلفی را برای یک کلیدواژه و پیامک دریافتی (مثال کلیدواژه برابر با register ، شروع با r، پایان با r، شامل gis و...) تعریف کنید. سپس با دریافت پیامک از سمت کاربرامکانات زیر در اختیار شما خواهد بود:
  اضافه شدن در دفترچه تلفن (همانند سرویس اضافه به لیست)
  ارسال پیامک به کاربر پس از دریافت
  درج شماره موبایل برای ارسال یک نسخه از پیامک های دریافتی
  ارسال یک نسخه از پیامک دریافتی به یک یا چند ایمیل
  ارسال اطلاعات پیامک دریافتی به url (برای برنامه نویسان
  اختصاص اعتبار در دفترچه تلفن (پیامک اعتباری)
  فعال بودن تحلیلگر فقط برای اعضای یک گروه خاص از دفترچه تلفن
  افزایش اعتبار به مخاطبین دفترچه تلفن به واسطه این سرویس، قادر هستید برای هر یک از شماره های دفترچه تلفن خود اعتبار مشخص کنید و به میزان اعتبار آن ها، پیامک ارسال خواهد شد.
  ارسال کارت ویزیت به واسطه این سرویس میتوانید اطلاعاتی همانند : نام، نام خانوادگی، ایمیل و شماره همراه خود یا دیگران را تعیین کرده و به شماره های موبایل منتخب ارسال نمایید، کاربران علاوه بر دریافت پیامک امکان ذخیره سازی اطلاعات را به عنوان یکی از اعضای دفترچه تلفن موبایل خود خواهند داشت.
  پاسخ زماندار پاسخ زمان دار سرویسی است برای ارائه کلیدواژه 4 رقمی به کاربر که کاربر با ارسال آن شرایط زیر را می تواند رقم بزند: ارسال پیامک پاسخ بر اساس بازه زمانی
  اضافه به دفترچه تلفن (همانند اضافه به لیست)
  ارسال ایمیل اطلاع رسانی به ایمیل های ثبت شده در سرویس
  ارسال پیامک اطلاع رسانی به شماره های ثبت شده در سرویس
  لیست ویژه با استفاده از سرویس لیست ویژه شما دسترسی به عملیات های زیر را دارا هستید:
  لیست سیاه: ممنوع کردن ارسال و دریافت پیامک به لیست شماره های موبایل خاص
  لیست سفید: ارسال و دریافت پیامک تنها به شماره موبایل های خاص
  پیامک صوتی پنل برنزی پنل نقره ای پنل طلایی پنل الماس
  ارسال پیامک صورتی تکی با استفاده از این ماژول می توانید ویس مورد نظر خود را برای شماره موبایل یا شماره تلفن ثابت مورد نظر ارسال کنید. در این روش با شماره موبایل مورد نظر تماس گرفته شده و ویس موزد نظر برای مخاطب پخش می شود
  ارسال پیامک صوتی انبوه
  تبدیل خودکار متن به صوت سرویس تبدیل خودکار متن به صوت، متن تایپ شده را تبدیل به مکالمه می کند و با برقراری تماس تلفنی، متن شما را برای شماره های درج شده توسط شما می خواند.
  بارگزاری فابل صوتی اختصاصی اگر به دنبال تبلیغات یا اطلاع رسانی هدفمند هستید، می توانید فایل های صوتی ضبط شده توسط خود را بر روی سامانه بارگذاری کنید، تا با تماس تلفنی، فایل های صوتی شما برای شماره تلفن یا موبایل های درج شده پخش گردد.
  وبسرویس و API پنل برنزی پنل نقره ای پنل طلایی پنل الماس
  دسترسی کامل به وبسرویس وب سرویس پیامک سورنا امکان مدیریت، ارسال و دریافت پیامک را از طریق وب سایت و نرم افزار های اختصاصی فراهم می کند.
  نمونه کد github مستندات وب سرویس پیامک سورنا به همراه نمونه کد برای 14 زبان برنامه نویسی به شما کمک می کند تا بر اساس متد مورد نظر از پارامتر های ورودی اجباری و اختیاری به همراه مقادیر بازگشتی مطلع شوید.
  مستندات وبسرویس شما می توانید مستندات و راهنمای کاملی در مورد استفاده از وبسرویس پیامک سورنا دریافت کنید
  افزونه های پیامکی اگر از سیستم های مدیریت محتوای محبوبی (همانند وردپرس، جوملا، پرستاشاپ، اپن کارت، مجنتو، whmcs و...) برای وب سایت و فروشگاه اینترنتی خود استفاده می کنید، آزمایشگاه پیامک سورنا با بیش از 35 افزونه و ماژول به شما کمک می کند تا طی چند دقیقه وب سایت خود را به پیامک مجهز کنید.
  لاگ خطاهای وبسرویس اگر هنگام فراخوانی وب سرویس و API با خطا مواجه شوید، در این قسمت می توانید خطای وب سرویس را با جزئیات کامل مشاهده کنید.
  انتقال پیامک به URL سرویس انتقال پیامک به URL یا همان سرویس Receive Webhook، اطلاعات پیامک های دریافتی شما را به آدرس URL اینترنتی مورد نظر شما ارسال می کند. این سرویس مخصوص برنامه نویسان است.
  تولید فرم عضویت دفترچه HTML با استفاده از سرویس تولید فرم عضویت، می توانید برای وب سایت و وبلاگ خود فرمی را برای عضویت در دفترچه تلفن و اشتراک پیامکی ایجاد کنید.
  تنظیمات و پشتیبانی پنل برنزی پنل نقره ای پنل طلایی پنل الماس
  پشتیبانی تلفنی، آنلاین و ایمیل تیم پشتیبانی پیامک سورنا برای آموزش و پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما، روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت 9 الی 22 و روز های پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل رسمی از ساعت 9 الی 17 پاسخگوی تماس تلفنی شما می باشد. همچنین در ساعاتی که پشتیبانی تلفنی فعال یا غیر فعال است امکان درج تیکت و ارسال ایمیل امکان پذیر است و تیم متعهد خواهد بود تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشد.
  راهنمای آنلاین سامانه برای استفاده راحت تر از سامانه، راهنمای آنلاین مرحله به مرحله استفاده از تمامی سرویس های سامانه در اختیار شما خواهد بود.
  ایجاد همکار توسط این سرویس، می توانید همکاران یا کارمندانی را درج کرده و برای هر کدام از آن ها دسترسی به بخش های مختلف سامانه را مشخص کنید، همچنین برای هر کاربر می توانید میزان موجودی (اعتبار ارسال پیامک)، ایشان را به صورت کامل مدیریت نمایید. این کار برای تقسیم وظایف بسیار سودمند می باشد.
  5 نا محدود
  شارژ آنلاین سامانه برای ارسال پیام کوتاه خود در هر زمان و مکانی امکان پرداخت آنلاین و خرید اعتبار پیامکی را با استفاده از کارت های شبکه شتاب دارا هستید.
  تراکنش های مالی سرویس تراکنش های مالی به شما کمک می کند تا در جریان ریز جزئیات شارژ آنلاین و آفلاین، خرید خط، پیامک های ارسالی و هزینه آن و.... باشید.
  ارسال از موبایل سرویس ارسال از موبایل، امکان مدیریت و ارسال پیامک را با استفاده از موبایل و ارسال پیامک دستوری از طریق تلفن همراه شما را در اختیارتان می گذارد.
  ایمیل پیامک سرویس ایمیل پیامک، پیامک های دریافتی شما را به ایمیل مورد نظر شما ارسال می کند.
  خطوط عمومی و اختصاصی پنل برنزی پنل نقره ای پنل طلایی پنل الماس
  خطوط عمومی و رند 6 و 8 رقمی با توجه به هزینه بالای خطوط رند، پیامک سورنا خطوط رند 6 و 8 رقمی را در اختیار کاربران خود می گذارد تا بتوانند به نحوی زیبا تر و شکیل پیامک های خود را ارسال نمایند.
  خط اختصاصی هدیه پیامک سورنا، یک عدد خط اختصاصی به صورت هدیه به کاربران خود اهدا می کند. این خطوط مخصوص هر کاربر بوده و امکان ارسال و دریافت پیامک را دارد.
  خرید خط احتصاصی دلخواه هر کاربر بنا به نیاز خود می تواند از هر اپراتوری که تمایل دارد بصورت آنلاین خط خریداری نماید. قبل از خرید خط امکان استعلام قیمت بصورت آنلاین فراهم می باشد.
  نرخ ارسال پیامک 130 تومان 115 تومان 100 تومان 85 تومان
  هزینه پنل رایگان 128,000 تومان 258,000 تومان 478,000 تومان
  ثبت نام ثبت نام ثبت نام ثبت نام

   

  اطمینان ندارید کدام پنل و کدام تعرفه مناسب شماست؟
  می توانید با کارشناسان ما مشاوره نمایید

  پنل یا سامانه پیامک (اس ام اس) چیست؟

  به سیستم یا نرم افزاری که به صورت تخصصی برای مدیریت ارسال و دریافت پیام کوتاه طراحی شده و ابزارهای ایجاد، ارسال، دریافت و تحلیل پیام کوتاه را در اختیار کاربر قرار می دهد، پنل یا سامانه پیامک می گویند. سامانه های پیامک قابلیت ها مختلفی دارند. با اطمینان به شما می گوییم سامانه پیامک سورنا جزو کاملترین و پیشرفته ترین پنل های پیامکی موجود در ایران هست.

  سامانه پیامک سورنا چطور کار میکند؟

  پیامک سورنا، سرویس پیامکی برای ارسال و دریافت پیامک را در بستر اینترنت ارائه می دهد. با دریافت پنل های پیامک سورنا، شما یک نام کاربری و رمز عبور دریافت خواهید کرد که در هر زمان و هر کجا با استفاده از اینترنت امکان استفاده از آن را خواهید داشت. با استفاده از پیامک سورنا، شما به میزان دلخواه خود پیامک خریداری و بر اساس هدف خود اقدام به ارسال می کنید.

  تفاوت پنل های پیامک سورنا در چیست؟

  تفاوت پنل های پیامک سورنا در هزینه و تعرفه ارسال پیامک و امکانات پنل است. شما می توانید بر اساس حجم ارسال پیامک و امکاناتی که نیاز دارید پنل مورد نظر خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که بجز پنل رایگان، سایر پنل ها اکثر امکانات پنل را دارا بوده و تفاوت عمده در امکانات حرفه ای و نرخ ارسال پیامک می باشد.

  آیا به تعرفه ها هزینه دیگری اضافه می شود؟

  به هزینه سامانه های پیام کوتاه پیامک سورنا هزینه ای اضافه نخواهد شد و مبلغ اعلامی با احتساب مالیات بر ارزش افزوده می باشد، ولی بر روی تعرفه های پیامک (نرخ ارسال پیامک) فوق 9% مالیات بر ارزش افزوده مطابق قانون مالیاتی و 30 ریال تبصره 6 ماده واحده لایجه بودجه کل کشور اضافه می گردد.

  (بصورت ساده 9% مالیات بر ارزش افزوده بعلاوه 3 تومان به نرخ هر پیامک افزوده می شود)

  آیا برای استفاده از سامانه پیامک سورنا به سخت افزار یا نرم افزار خاصی نیاز دارید؟

  خیر. این سرویس کاملا تحت وب بوده و نیاز به نصب هیچ نرم افزاری روی سیستم عامل ندارد ، تنها نیاز به اینترنت و یک مرورگر به روز شده ( فایرفاکس ، گوگل کروم و ... ) دارید. پیامک سورنا با دارا بودن 4 سرور قدرتمند به مشترکین خود خدمات ارائه می دهد و دلیل پایداری سرویس و آپتایم بالای آن، استفاده از همین سرور های حرفه ای می باشد. هزینه ای که بابت پنل از مشترکین دریافت می شود، صرف نگهداری، بروز رسانی و ارتقای سرور ها می شود تا همواره خدمات پایدار با کیفیت عالی به مشترکین خود ارائه نماییم

  آیا مدرکی برای دریافت پنل مورد نیاز است؟

  بله، برای فعالسازی سامانه و ثبت خطوط اختصاصی نیازمند ارسال تصویر کارت ملی جهت احراز هویت هستید.

  آیا دریافت پیامک روی خطوط اختصاص هزینه ای دارد؟

  خیر، دریافت پیامک برای همه ی مشتریان رایگان است.

  آیا پنل ها نیازمند تمدید سالیانه و پرداخت هزینه است؟

  بله، تمامی پنل‌ها یک ساله بوده و در سالهای آتی قابل تمدید می‌باشند. توجه داشته باشید در صورت افزایش هزینه  پنل ها، تمدید با همان تعرفه خرید پنل انجام می شود و شامل افزایش هزینه نمی شود. این هزینه صرف بهبود خدمات پیامک سورنا و به روز رسانی های سیستم و سرور می‌گردد.

  کاربرانی که ارسال سالیانۀ آنها بیش از 3 میلیون پیامک باشد، از پرداخت آبونمان سالیانه معاف خواهند بود.

  لازم به ذکر است ارائه پنل به عنوان مادالعمر و دائمی بر خلاف قرارداد مخابرات و صنف سامانه‌های پیامکی می‌باشد. ضمن اینکه ارائه پنل بصورت مادام العمر، متاسفانه فریبی بیش نیست. ما خودمان مگر مادام العمر هستیم که بتوانیم به مشتریانمان پنل مادام العمر بدهیم؟

  یقینا هدف شما از خرید سامانه پیامک، سامانه رایگان و مادام العمر نیست، شما نیاز به یک پنل حرفه ای دارید که بتواند نیاز های شما را مرتفع و زمینه پیشرفت کاری و درآمدی شما را فراهم نماید. پس قبل از خرید حتما دقت داشته باشید از شرکتی که پشتیبانی مناسبی دارد سامانه خود را خریداری نمایید
  توچه داشته باشید که با سفارش پنل رایگان، هر سال بصورت رایگان برای مشترک تمدید خواهد شد. ( طبیعتا نرخ ارسال پیامک در پنل رایگان از سایر پنل ها بیشتر هست)