اینترنت وایرلس حجمی

_

اینترنت وایرلس با استفاده از ارتباط نقطه به نقطه ( Point To Point )، یک ارتباط پایدار با ضریب اشتراک یک به یک را برای مشتریان فراهم می کنید. یکی از خدمات شرکت صبانت، ارائه اینترنت وایرلس حجمی می باشد. در این روش، افراد، شرکت ها و سازمان هایی که نیاز به یک ارتباط پایدار و با سرعت بالا و ضریب اشتراک یک به یک دارند، می توانند با هزینه ای مقرون به صرفه اقدام به استفاده از این سرویس نمایند. از مزیت های اینترنت وایرلس حجمی می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  1. استفاده از اینترنت با سرعت بالا و ضریب اشتراک یک به یک
  2. Up Time بالا و بدون قطعی
  3. هزینه به مراتب کمتر از پهنای باند اختصاصی
  4. مکان استفاده مداوم از خدمات اینترنت با سرعتی ده ها برابر خدمات ADSL
  5. سرویس های متنوع و استفاده از سرعت ها و حجم های مختلف بر حسب نیاز مشتری
  6. ارتباط میان بخش‌های مختلف سازمان و در ساختمان‌های جدا از یکدیگر
  7. امنیت بیشتر داده ها و اطلاعات
  8. استفاده از باندهای فرکانسی اختصاصی برای ارایه‌ی خدمات
  9. نقاط حضور (POP Site) متعدد برای ارایه‌ خدمات بهتر به تعداد بیشتری از مشتریان

بله. البته باید تحت پوشش آنتن دهی پاپ سایت های شرکت صبانت باشند. با تکمیل و ارسال فرم زیر، کارشناس صبانت در محل حضور و امکان سنجی بصورت حضوری انجام میشود.

خیر. اما مبلغ 100.000 تومان بصورت بیعانه دریافت می شود. اگر مشترک تحت پوشش بود، این مبلغ از هزینه سرویس و راه اندازی کسر می شود. اما اگر تحت پوشش نبود این هزینه عودت داده می شود.

بله. شما نیاز به آنتن و رادیو دارید. هزینه آنتن و رادیو بین 2 تا 7 میلیون تومان می باشد. این متغیر بودن به دلیل میزان فاصله شما از پاپ سایت و به میزان قدرت گیرنده شما بستگی دارد. البته اکثر مشترک ها با توجه به تعداد پاپ سایت ها، فاصله زیادی نخواهند داشت. اگر مشترکی آنتن و رادیو را از قبل داشت، می تواند از آن استفاده نماید و نیاز به تهیه آن نیست

بله. شرکت پس از راه اندازی لینک اینترنت را به شما تحویل می دهد. اینکه چند نفر از آن استفاده می کنند به تصمیم مشترک بستگی دارد

نرخ تعرفه های سرویس های اینترنت وایرلس حجمی به شرح زیر می باشد :

برای سفارش اینترنت وایرلس، نیاز به امکان سنجی حضوری وجود دارد. کارشناس صبانت در محل حاضر شده و از پشت بام امکان سنجی را انجام خواهد داد. برای درخواست امکان سنجی لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید :