پهنای باند اختصاصی

_

پهنای باند اختصاصی ( اینترنت وایرلس غیر حجمی )  با استفاده از ارتباط نقطه به نقطه ( Point To Point )، یک ارتباط پایدار با ضریب اشتراک یک به یک را برای مشتریان فراهم می کند. صبانت با بهره بردن از به روزترین تجهیزات و امکانات ویژه مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا و کارشناسان زبده، یکی از پر ظرفیت ترین و پایدار ترین شرکت ها در زمینه ارائه پهنای باند اختصاصی می باشد. از مزایای پهنای باند اختصاصی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. استفاده از اینترنت با سرعت بالا و ضریب اشتراک یک به یک و بدون قطعی
  2.  مکان استفاده مداوم از خدمات اینترنت با سرعتی ده ها برابر خدمات ADSL
  3. ارتباط میان بخش‌های مختلف سازمان و در ساختمان‌های جدا از یکدیگر
  4. ارائه سرعت متقارن
  5. امنیت بیشتر داده ها و اطلاعات
  6. استفاده از باندهای فرکانسی اختصاصی برای ارایه‌ی خدمات
  7. نقاط حضور (POP Site) متعدد برای ارایه‌ خدمات بهتر به تعداد بیشتری از مشتریان
  8. استفاده از باند های فرکانس اختصاصی

برخلاف سرویس های اینترنت ADSL در این روش پس از بررسی و امکان سنجی از سوی کارشناسان فنی، سرویس پهنای باند در سریع ترین و کوتاهترین زمان ممکن به شما کاربران محترم سازمانی، شرکتی و یا بعضا خانگی ارائه شده و دیگر نیازی به فرآیند های مراکز مخابراتی نمی باشد. امکان استفاده از سرویس های پهنای باند اختصاصی غیر حجمی ( dedicate ) جهت سازمان ها، شرکت های دولتی و خصوصی، بانک ها، مراکز درمانی، مدارس، دانشگاهها و کسب و کارهای آنلاین و….. وجود دارد.

در کنار خدمات فوق و در جهت کاهش هزینه های مشترکین، این شرکت علاوه بر ارائه پهنای باند اختصاصی به صورت عادی و بدون محدودیت،  اقدام به ارائه خدمت جدیدی با عنوان پهنای بانـد اقتصادی نموده است. دراین روش  سرعت سرویس از ساعت 7 صبح الی 19 برابر با سرعت خریداری شده و از ساعت 19 الی 7 صبح روز بعد برابر با نصف سرعت خریداری شده می باشد، اما هزینه آن کمتر از پهنای باند اختصاصی بصورت عادی می باشد. اکثر سازمان ها و شرکت هایی که پهنای باند اختصاصی نیاز دارند، این پهنای باند را در ساعت اداری مصرف می کنند، لذا به منظور رفاه حال این دسته از مشتریان و برای صرفه اقتصادی بیشتر، سرویس پهنای باند اختصاصی اقتصادی در اختیار کاربران صبانت قرار دارد.

در صورت نیاز به مشاوره بیشتر با شماره 88221867 – 021 داخلی 103 تماس حاصل نمایید

بله. شما نیاز به آنتن و رادیو دارید. هزینه آنتن و رادیو بین 2 تا 7 میلیون تومان می باشد. این متغیر بودن به دلیل میزان فاصله شما از پاپ سایت و به میزان قدرت گیرنده شما بستگی دارد. البته اکثر مشترک ها با توجه به تعداد بالای پاپ سایت ها، فاصله زیادی از آنها نخواهند داشت. اگر مشترکی آنتن و رادیو را از قبل داشت، می تواند از آن استفاده نماید و نیاز به تهیه مجدد آن نیست.

خیر. اما مبلغ 100.000 تومان بصورت بیعانه دریافت می شود. اگر مشترک تحت پوشش بود، این مبلغ از هزینه سرویس و راه اندازی کسر می شود. اما اگر تحت پوشش نبود این هزینه عودت داده می شود.

با توجه به نوع سرویس چهنای باند اختصاصی عادی و اقتصادی و میزان پهنای باند سفارش داده شده، تعرفه ها متغیر می باشد. لطفا برای اطلاع از تعرفه ها با شماره 88221867 – 021 داخلی 103 تماس بگیرید

برای سفارش پهنای باند اختصاصی ( اینترنت وایرلس غیر حجمی و نا محدود ) ، نیاز به امکان سنجی حضوری وجود دارد. کارشناس صبانت در محل حاضر شده و از پشت بام امکان سنجی را انجام خواهد داد. برای درخواست امکان سنجی لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید :