جشنواره حجم اضافه

 

30% تخفیف حجم اضافه ویژه مشترکین صبانت

 

این جشنواره برای مشترکینی که زمان سرویس آنها باقی مانده ولی حجم سرویس آنها به پایان رسیده است، مناسب است. چنانچه زمان سرویس شما به اتمام رسیده است، می توانید از صفحه سرویس های جشنواره تمدیدی بازدید نمایید.  چنانچه مشترک پر مصرفی هستین، می توانید با کارشناسان فروش ما مشاوره نمایید تا بهترین و مقرون به صرفه ترین سرویس را به شما معرفی نمایند. ( 88221867 – 021 )

 

روش های سفارش ترافیک اضافه جشنواره :

  1. شما می توانید برای سفارش به صورت آنلاین و از طریق همین صفحه اقدام به خرید نمایید. برای این منظور پس از انتخاب حجم مورد نطر، روی سفارش کلیک نمایید تا به صفحه پرداخت متصل شوید.  در این صفحه پس از ورود اطلاعات شماره خط اینترنت، روی تایید و پرداخت کلیک نمایید تا به درگاه پرداخت متصل شوید تا پس از پرداخت آنلاین، حجم مورد نظر برای شما فعال شود. حجم های ارائه شده در این سایت، علاوه بر 30 درصد تخفیف جشنواره، تا 5 درصد تخفیف بیشتر داشته و از قیمت های پنل کاربری ارزانتر می باشد.
  2. همچنین شما می توانید  مبلغ بسته را به شماره کارت زیر واریز و پس از آن با شماره  88221867-021 تماس و اطلاعات واریز خود را اعلام فرمایید تا حجم برای شما فعال شود.

شماره کارت : 1376 – 4773 – 1211 – 6274

بنام شرکت انتقال داده های ندا گستر صبا ( صبانت )

توجه 1 : امکان سفارش چند بسته ترافیک حجمی وجود دارد

توجه 2 : مدت زمان استفاده از حجم اضافه، تا انتهای زمان سرویس می باشد. چنانچه بعد از اتمام زمان سرویس از حجم خریداری باقی بماند، به حجم سرویس بعدی شما منتقل شده و از بین نمی رود.

برای اطلاع از جدیدترین جشنواره ها؛ تخفیفات و اطلاعیه ها، ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

مشاوره با کارشناسان فروش :

88221867 – 021