نحوه استفاده از کد تخفیف


شرکت سورنا ( نماینده و عامل فروش صبانت دارای پروانه FCP به شماره 100.94.12 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ) افتخار دارد به منظور ارج نهادن به شما مشتریان عزیز، کد های تخفیف ویژه ای را در اختیار افرادی که از طریق فروشگاه اینترنتی صبانت ( همین سایت ) اقدام به خرید یا تمدید سرویس و حجم نمایند، قرار دهد. این کد توسط کارشناسان این شرکت برای شما پیامک می شود و شما طبق آموزش زیر می توانید از آن استفاده نمایید. این کد برای خرید حجم اضافه، سرویس، شارژ خط تلفن و سایر محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی صبانت قابل استفاده می باشد.

کد تخفیف  دارای مزایای زیر می باشد :

  • 1 تا 5 درصد تخفیف نقدی روی سرویسی که خریداری میکنید، علاوه بر سایر تخفیفاتی که صبانت ممکن است روی آن سرویس اعمال کرده باشد. در واقع با وارد کردن این کد تخفیف میتوانید از 1 تا 5 درصد تخفیف بیشتر استفاده کنید و سرویس ها را 1 تا 5 درصد پایین تر از پنل کاربری خریداری کنید.
  • افرادی که از این کد استفاده می کنند، در قرعه کشی ماهیانه شرکت داده می شوند. هر ماه به تعدادی از مشترکین صبانت که از این سایت اقدام به تمدید سرویس می کنند، به قید قرعه جوایزی اعطا می شود. اولین قرعه کشی مورخ 31 خرداد 1400 خواهد بود که نتایج در قسمت قرعه کشی اعلام خواهد شد. لازم به ذکر هست که شما در هر خرید می توانید این کد را وارد نمایید و علاوه بر 1 درصد تخفیف نقدی بیشتر، با هر بار خرید 1 امتیاز بیشتر برای قرعه کشی به شما اضافه می شود.
  • افرادی که از این کد استفاده می کنند، جز مشتریان VIP قرار گرفته و از تخفیفات دوره ای بهره مند می شوند. ضمنا جشنواره های صبانت به این مشترکین از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود.
  • پس از خرید با این کد، یک کد تخفیف 10 درصدی برای شما پیامک میشود که شما می توانید با استفاده  از آن از سایت های منتخب، با 10 درصد تخفیف خرید نمایید. لیست سایت های منتخب به شرح زیر می باشد و به مرور زمان به تعداد آن افزوده می شود :
    • sorenamall.ir ( ارائه دهنده محصولات ارگانیگ گیاهی| انواع دمنوش| عرقیجات| عسل| شربت های گیاهی )

نحوه استفاده از کدهای تخفیف :

برای استفاده از این کد های تخفیف، پس از انتخاب سرویس یا حجم مورد نظر، در فرایند پرداخت و زمانی که فاکتور خرید شما نمایش داده میشود، کد مورد نظر خود را در قسمت کد تخفیف وارد و دکمه اعمال تخفیف را کلیک نمایید. 1 تا 5 درصد تخفیف نقدی روی فاکتور شما محاسبه می شود و در قرعه کشی پایان هر ماه شرکت داده می شوید و کد تخفیف 10 درصدی برای سایت های منتخب برای شما پیامک خواهد شد. به تصویر زیر توجه فرمایید.

در صورتی که سوال یا ابهامی دارید، از کارشناسی که کد را برای شما پیامک کرده و اطلاعات تماس ایشان در همان پیام ارسال شده، راهنمایی بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.