امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

ارسال پیامک به بلک لیست ( لیست سیاه مخابراتی) یکی از ضروری ترین نیاز های هر فرد، شرکت یا سازمانی می باشد که تبلیغات و اطلاع رسانی های خود را از طریق پیامک انجام می دهد. اگر تا کنون با سامانه پیامک کار کرده باشید، حتما با گزینه نا خوشایند " ارسال نشده " در گزارش های ارسال خود مواجه شده اید. این شماره ها به دلیل حضور در لیست سیاه مخابراتی ( بلک لیست) پیامک های تبلیغاتی یا اطلاع رسانی شما را دریافت نخواهند کرد.

 

لیست سیاه مخابراتی چیست ؟

بازاریابی پیامکی در اوایل سال 85 در ایران آغاز شد. این روش به تدریج در میان شرکت ها و سازمان ها محبوبیت زیادی پیدا کرد .مخابرات از تیرماه سال 1391 سیاست خود را تغییر داد و این امکان را برای کاربران موبایل فراهم آورد تا خودشان تصمیم به دریافت و عدم دریافت این پیامک ها بگیرند. چنانجه کاربر موبایل دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشد، شماره وی در لیست سیاه مخابراتی یا همان بلک لیست قرار گرفته و امکان ارسال پیامک به وی وجود ندارد. اما با راهکار هایی که پیامک سورنا در اختیار شما قرار می دهد، شما می توانید به بلک لیست نیز ارسال پیامک داشته باشید.

 

روش های ارسال پیامک به شماره های بلک لیست

  • استفاده از خطوط خدماتی :

خطوط خدماتی کارکردی شبیه به همان خطوط تبلیغاتی دارند، با این تفاوت که از این خطوط می توانید تنها به عنوان اطلاع رسانی استفاده نمایید. نکته مهم در استفاده از این خطوط آنست که متن پیامک های ارسالی از خطوط خدماتی نباید به هیچ وجه جنبه تبلیغاتی داشته باشد. این امکان برای مشترکین پیامک سورنا فراهم شده است تا در از پنل کاربری خود اقدام به سفارش خطوط خدماتی نمایند

  • استفاده از سامانه جی اس ام :

افراد و شرکت هایی که قصد ارسال تبلیغات و پیامک تبلیغاتی به شماره های بلک لیست را دارند، می توانند از سامانه جی اس ام که پیامک سورنا در اختیار آنها قرار داده است استفاده نمایند. نحوه استفاده از این سامانه در ویدیوی آموزشی بالا توضیح داده شد است.

  • پیامک صوتی :

یکی دیگر از روش های ارسال پیامک در پیامک سورنا، پیامک صوتی است. اما پیامک صوتی چگونه از لیست سیاه مخابراتی عبور می کند؟ در این روش صوت ضبط شده کاربر به مخاطبین ارسال می شود. پس از ارسال پیامک صوتی، سامانه بصورت خودکار با شماره موبایل مخاطبین تماس گرفته می شود و پیام صوتی ضبط شده شما را برای ایشان پخش می شود. در این روش با شماره موبایل تماس گرفته می شود و محدودیتی برای ارسال این نوع پیامک وجود ندارد. 

 

نتیجه گیری :

تمام راهکار های ارسال پیامک به شماره های بلک لیست در سامانه پیامک سورنا در نظر گرفته شده است و کاربران این سامانه می توانند به راحتی حتی به شماره های لیست سیاه مخابراتی پیامک ارسال نمایند. در ویدیوی آموزشی فوق، نحوه ارسال پیامک به شماره های بلک لیست توضیح داده شده است.

درباره شرکت سورنا

گروه شرکت های سورنا رایان افزار ( سهامی خاص ) با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی، تولید و توسعه نرم افزارهای تحت وب و همچنین مشاوره، راه اندازی و پشتیبانی از شبکه های کامپیوتری و ارائه خدمات اینترنت پرسرعت با استفاده از جدید ترین فناوری های موجود در دنیا .

nextpay_trust_logo

تمام حقوق مادي و معنوي اين سايت محفوظ و متعلق به شرکت سورنا رايان افزار مي باشد

Search